BARINMA


Kınıklı Yerleşkesi

Üniversitemiz ana yerleşkesi olan Kınıklı Yerleşkesinde Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı 4150 öğrenci kapasiteli öğrenci yurtlarına sahiptir. Bu yurtlardaki odalar iki ya da dört öğrenci tarafından paylaşılır ve konaklama konusunda maddi imkânları sınırlı öğrencilere yöneliktir. Yurtta; çalışma salonları, kütüphane, oyun ve TV salonu, özel çamaşır yıkama ve ütü bölümü, kantin ve cafeler, kuaför ve çok amaçlı kapalı spor salonu, futbol sahası ve atletizm pisti bulunmaktadır. Bu yurtlar devlete ait yurtlar olup aylık ücreti 70 Avro civarındadır. Bu yurtlarda kalmak istemeyen öğrenciler ise Denizli İlinde yerleşkeye yakın özel yurtları ve apart daireleri seçebilirler. Yurtlar ve apartlar tamamıyla mobilyalı olup aylık ücreti 100 Avro ile 250 avro arasındadır.

 

Çamlık Yerleşkesi

Üniversitemiz Çamlık Yerleşkesinde öğrenim görmekte olan öğrencilerin ise Kınıklı Yerleşkesindeki Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Devlet Öğrenci Yurtlarında ve yerleşke etrafındaki özel yurtları ve apart dairelerde barınma imkanları bulunmaktadır.

 

Konuk Evi

Üniversitemiz Kınıklı Yerleşkesinde 24 yataklı konuk evi bulunmaktadır. Ayrıca, konuk evinin restaurantında 08:30 ile 23:00 saatleri arasında ızgara ve tava yemekleriyle pide çeşitleri, sıcak ve soğuk içecekler servis edilmektedir.

 

Acıpayam Yerleşkesi 

Üniversitemiz Acıpayam Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Acıpayam Belediye Başkanlığı tarafından işletilmekte olan 100 öğrenci kapasiteli kız ve erkek öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler özel yurtlarda, apart dairelerde ve müstakil evlerde barınabilirler. 

 

Bekilli Yerleşkesi

Üniversitemiz Bekilli Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Kredi ve Yurtlar Kurumu  tarafından işletilmekte olan 214 öğrenci kapasiteli (114 kız ve 100 erkek) öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler özel yurtlarda, apart dairelerde ve müstakil evlerde barınabilirler.  Barınma bedeli 70 ila 150 avro arasında değişmekte olup, bu bedele sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.


Buldan Yerleşkesi

Üniversitemiz Buldan Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Kredi ve Yurtlar Kurumu  tarafından işletilmekte olan 300 öğrenci kapasiteli (150 kız ve 150 erkek) öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler özel yurtlarda, apart dairelerde ve müstakil evlerde barınabilirler.  Barınma bedeli 70 ila 150 avro arasında değişmekte olup, bu bedele sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.


Çal Yerleşkesi

Üniversitemiz Çal Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Çal Belediye Başkanlığı tarafından işletilmekte olan 100 öğrenci kapasiteli (50 kız ve 50 erkek) öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler müstakil evlerde barınabilirler. Barınma bedeli 50 ila 100 avro arasında değişmektedir.


Çivril Yerleşkesi

Üniversitemiz Çivril Yerleşkesindeki öğrenciler özel yurtlarda, apart dairelerde ve müstakil evlerde barınabilirler. Barınma bedeli 100 ila 150 avro arasında değişmekte olup, bu bedele sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.


Honaz Yerleşkesi

Üniversitemiz Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Kredi ve Yurtlar Kurumu  tarafından işletilmekte olan 100 öğrenci kapasiteli (50 kız ve 50 erkek) öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler özel yurtlarda, apart dairelerde ve müstakil evlerde barınabilirler.  Barınma bedeli 70 ila 150 avro arasında değişmekte olup, bu bedele sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.

 

Kale Yerleşkesi

Üniversitemiz Kale Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Kale Belediyesi tarafından işletilmekte olan 210 öğrenci kapasiteli (160 kız ve 50 erkek) öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler müstakil evlerde barınabilirler.

 

Tavas Yerleşkesi 

Üniversitemiz Tavas Meslek Yüksekokulu öğrencileri için Tavas Belediyesi tarafından işletilmekte olan 200 öğrenci kapasiteli (80 kız ve 120 erkek) öğrenci yurdu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler özel yurtlarda, apart dairelerde ve müstakil evlerde barınabilirler.  Barınma bedeli 70 ila 150 avro arasında değişmekte olup, bu bedele sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.