SPOR VE EĞLENCE OLANAKLARI

 

Üniversitemiz öğrenim gören öğrencilerimiz Kınıklı Kampusundaki Türkiye’nin en büyük kapalı spor kompleksi olan Spor Merkezinden faydalanabilmektedir.

 

Spor Merkezinin içersinde kapalı olimpik yüzme havuzu, eğitim havuzu, oyun alanı, fitness salonu, Teknogym fitness salonu, squash salonu yapay kaya tırmanma duvarı, dans salonu, sportif shop, kafeterya, fin hamamı, türk hamamı, sauna, jakuzi, masaj salonu, step-aerobik salonunda öğrenci ve personelimize ve Denizli Halkına hizmet vermektedir.

 

Ayrıca, kampus içersinde 3 adet tenis kortu, 2 adet halı saha, 1 adet suni çim futbol sahası ve atletizm pisti, 2 adet kapalı spor salonu bulunmaktadır.

 

Üniversitemizde kültürel faaliyetlerin gerçekleştirilebilmesi için 670 kişi kapasiteli bir büyük salon, ayrıca 13 adet salon bulunmaktadır. Yine, Kampus içersinde 550 kişilik müzik ve sahne sanatları icrası için kullanılan salonumuz bulunmaktadır. Bu salonlarda tüm öğrencilerimiz her türlü kültürel etkinliği düzenleyebilmekte ve katılabilmektedir. Ayrıca, Kampus içersindeki 550 kişilik müzik ve sahne sanatları salonunda haftanın 2 günü Devlet Tiyatroları tarafından tiyatro gösterisi yapılmaktadır.